Milosbet Ödeme Yapıyor mu?

Blog admin Mayıs 2, 2021

Milosbet ödeme yapıyor mu; Curacao oyun Komisyonu güvencesinde hizmet veren sitede para çekme işlemlerinize dair asla bir sorun meydana gelmeyecektir. Sunulan oyun akışı ve verimliliği yüksek kazanım olanakları ile memnun bırakmaktadır. Siz de tek bir tık ile 2014 senesinden bu yana aktif olan sitede erişimin tadını çıkarabilirsiniz. Para çekme adımlarında hem finansal detaylara hem de sitede geçerli olan tüm genel kurallara ve şartlara eksiksiz ayak uydurmanız gerekir.

Para Çekme Kuralları Nelerdir?

Milosbet ödeme yapıyor mu; sitenin ödeme kurallarını talip ederseniz işlem akışına dair asla bir sorun meydana gelmeyecektir.

Para çekme işlemlerinde her kullanıcının sadece kendi kimlik ve adres bilgilerini kullanmasına izin verilmektedir. Bu aşamada farklı kişilerin bilgilerini kullandığınız tespit edildiği anda sistem hesabı kalıcı olarak askıya alır.
⦁ Sitede para çekme aşamasında metotlara göre belirlenen maksimum ve minimum limitlere dikkat etmelisiniz. Limitleri dikkate almadan hazırlanan taleplerde site işlem için harekete geçmeyecektir.
⦁ Para çekme adımında bahis severlerin hesabına tanımlı promosyon bulunmaması gerekiyor. Promosyon çevrim adımını tamamladıktan sonra ancak para çekme işlemi talep edebilirsiniz. Ayrıca son 24 saat içerisinde para çekimi talep eden kişilerin hesaplarına bu 24 saatlik süre dolmadan promosyon tanımlanmayacaktır.

Bu detaylara dikkat ederek erişim adımını tamamlama ve sürecin tadını çıkarma imkanını yakalayacaksınız. Para çekme adımlarında sorun yaşamanız durumunda müşteri hizmetleri sistemi de her an yanınızda olacaktır. Para çekme işlemi öncesinde, tutarın hesaba aktarılmasından önce hesap doğrulama adımını tamamlamanız istenebilir. Bu karar sitenin risk birimi tarafından ele alınacaktır. Ana nokta kayıt sırasında verdiğiniz bilgilerin belgeler ile doğrulanmasıdır.

Para Çekme İşlemlerinde Komisyon Alınır Mı?

Sitede para çekme işlemlerinden komisyon talep edilmemektedir. Bu şekilde işlemlerinizde ne kadar talep ederseniz o miktarda bonus hesaba tanımlanacaktır. Para çekme işlemleri sırasında kullanıcılara komisyonsuz işlem vaat edilmiş olsa dahi bir kesinti olursa canlı destek hattına bağlanarak durumu dile getirebilirsiniz. Bu şekilde komisyon tutarı hesaba aktarılır.

Çekimini Paylaş Bonusu

Milosbet ödeme yapıyor mu; site hem ödemeleri eksiksiz yapıyor hem de ödemeniz üzerinden size bonus sunuyor.

⦁ Para çekme adımınızın dekontunu farklı platformlarda paylaşmanız durumunda bu paylaşım üzerinden bonus elde edebilirsiniz. Paylaşım yaptığınız her platform için 3 lira kazanım elde edebilirsiniz.
⦁ Bonus kazanmak için çekim tutarının en az 100 lira değerinde olması gerekir.
⦁ Paylaşım yaptığınız platform incelenecektir. Bu platformun incelenmesinin sonrasında yeterli bulunmazsa site promosyon aktarmama hakkına sahiptir.
⦁ Örneğin hiçbir takipçinizin olmadığı bir sayfada dekontu paylaşırsanız bu paylaşım üzerinden bonus kazanma imkanınız olmayacaktır. Hesaba tanımlanan bonusun nakit çekime açılması için 7 katına çevrilmesi yeterli olacaktır.

Bu bonus kurallarını dikkate alarak para çekme adımınızı dahi sizin için karlı bir hale getirme hakkınız olacaktır.


Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.